Wydarzenie minęło
Wydarzenia

Ko:bity pres. Veronicami/ Azerbejdżan/benefit_KHZ

Początek
piątek, 13 marca 2020
godz. 22:00

Koniec
sobota, 14 marca 2020
godz. 06:00

Miejsce
Kosmos
Plac Teatralny 7

LINE UP:

Veronicami– Dj- ka pochodząca z Baku, mieszkająca w Warszawie, znana jest ze swoich eklektycznych setów, pełnych basu i połamanych <afro>bitów. Zdobywać polską scenę muzyczną zaczeła po występie na imprezie zorganizowanej przez Oramics (projekt wzmacniający pozycji kobiet, osób niebinarnych i queerowych na scenie muzyki elektronicznej), gdzie zagrała poraz pierwszy w Warszawie, a później nagrała dla nich swój pierwszy podcast. Od paźdzernika 2019 jest odpowiedzialna za inicjatywe pod nazwą DLON – jest to projekt społeczny, muzyczny oraz wizualny. Najlepiej się bawi w słusznej sprawie.

Yoa Yoanna Garlick
Młoda dj’ka, niedawno zaczęła grać na toruńskiej scenie techno. Zamiłowanie do muzyki towarzyszy jej już od najmłodszych lat, czego skutkiem było uczęszczanie do szkoły muzycznej, gdzie uczyła się gry na fortepianie i flecie poprzecznym. Wkrótce potem zaczęła odkrywać różne oblicza muzyki elektronicznej. Gustuje w spokojnym minimal techno, house, lecz często odbiega od tego do klasycznego techno, czy acid.

Monya Monya Łonya
Znana w Toruniu jako Monia Łonia. Późno wchodząca perełka muzyki Goa trance. Zaczynała jako wodzirej na lokalnych imprezach disco i nie tylko… Każdy kto tam był, ten wie jak Monia potrafi porwać słuchaczy do tańca. Na KO:BITACH ma zamiar zaprezentować to co najlepsze w psy goa trance.

Wstęp:
Bilety-cegiełki na Kulturhauz
10/15 PLN